Skip to main content

SYSTEM RATALNY
PŁATNOŚCI RATALNE ORAZ FINANSOWANIE LECZENIA
TMS ORAZ Z UŻYCIEM KETAMINY I ESKETAMINY (SPRAVATO®)

W Centrum Psychomedycznym PHOENIX oferujemy nowoczesne i skuteczne metody leczenia zaburzeń psychicznych, takie jak przezczaszkowa terapia magnetyczna TMS oraz leczenie z wykorzystaniem esketaminy (Spravato). Wiemy jednak, że koszt ich zastosowania dla większości osób jest trudny do udźwignięcia, dlatego wprowadziliśmy dogodne rozwiązanie w postaci płatności ratalnych. Zależy nam na umożliwieniu jak największej liczbie osób, skorzystania z innowacyjnych metod terapii, które dają nadzieję na poprawę samopoczucia, w sytuacjach, których klasyczne metody leczenia zawiodły. Dzięki płatnościom ratalnym, leczenie może stać się również bardziej dostępne dla pacjentów, którzy wcześniej byli zmuszeni zrezygnować z niego, ze względu na koszty.

Zachęcamy do skorzystania z tej elastycznej formy płatności, która pozwala na rozłożenie kosztów leczenia na wygodne raty, bez konieczności rezygnowania czy ograniczenia innych ważnych aspektów życia. Nasz zespół specjalistów jest tu, aby pomóc Ci w każdym kroku - od wyboru odpowiedniej metody leczenia, przez ustalenie indywidualnego planu płatności, aż po wsparcie w trakcie całego procesu terapii.

Sprawdź szczegóły naszej oferty płatności ratalnych, aby kwestie finansowe nie stały na przeszkodzie do skorzystania z jednych z najnowocześniejszych dostępnych metod leczenia.

Leczenie z wykorzystaniem przezczaszkowej stymulacji magnetycznej TMS, ketaminy dożylnej (wlewy) oraz esketaminy (Spravato®) w Centrum Psychomedycznym PHOENIX, może być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. Mediraty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia oraz dostęp do zaawansowanych procedur medycznych.

Lista najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi związanych z systemem finansowania MediRaty znajduje się pod adresem: MediRaty - FAQ.

Osoby zainteresowane leczeniem z wykorzystaniem przezczaszkowej stymulacji magnetycznej lub esketaminy korzystając z płatności ratalnych, prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 739 240 777.