Skip to main content

ZGŁOSZENIE
na kwalifikację do leczenia leczenia
przezczaszkową stymulacją magnetyczną (TMS),
ketaminą dożylną lub esketaminą (Spravato®)

Kwalifikacja do przezczaszkowej stymulacji magnetycznej (ang. transcranial magnetic stimulation - TMS) oraz leczenia z wykorzystaniem esketaminy lub ketaminy dożylnej jest rodzajem konsultacji psychiatrycznej, przeprowadzanej przez lekarza psychiatrę. W jej trakcie ocenione zostaną wskazania, jak i przeciwskazania do zastosowania danej metody. Zgłoszenie na kwalifikację jest pierwszym krokiem do ewentualnego rozpoczęcia leczenia przezczaszkową stymulacją magnetyczną, ketaminą dożylną lub esketaminą (Spravato®).

Chcąc zgłosić się na kwalifikację do leczenia z wykorzystaniem TMS, ketaminy dożylnej lub esketaminy (Spravato®) zadzwoń pod numer +48-739-240-777 albo wyślij nam wiadomość przez formularz kontaktowy dostępny w zakładce kontakt - oddzwonimy.

ZGŁOSZENIE +48 - 739 - 240 - 777

KWALIFIKACJA DO LECZENIA
TMS

Ten typ konsultacji ma na celu określenie, czy przezczaszkowa stymulacja magnetyczna (ang. transcranial magnetic stimulation - TMS) jest dla Ciebie odpowiednią formą leczenia. Podczas tej konsultacji omówione zostaną objawy, historia leczenia oraz możliwe opcje terapeutyczne. Otrzymasz również pytania o czynniki będące przeciwskazaniami do leczenia TMS.

TMS - PHOENIX Centrum Psychomedyczne TMS - dowiedz się więcej

KWALIFIKACJA DO LECZENIA
KETAMINĄ DOŻYLNĄ LUB ESKETAMINĄ

Ten typ konsultacji ma na celu określenie, czy dołączenie eketaminy lub ketaminy dożylnej do aktualnie stosowanego przez Ciebie leczenia może zwiększyć jego skuteczność. Podczas tej konsultacji omówione zostaną objawy, historia leczenia oraz możliwe opcje terapeutyczne. Otrzymasz również pytania o czynniki będące przeciwwskazaniami do zastosowania ketaminy dożylnej lub esketaminy.

Esketamina (Srapvato) - PHOENIX Centrum Psychomedyczne Esketamina - dowiedz się więcej