Skip to main content
PROMOCJA! We wrześniu -40% na wszystkie sesje TMS*
*Rabat dotyczy pacjentów, którzy dokonali opłaty za cykl sesji TMS w okresie od 4.09.2023 r. do 30.09.2023 r.
Decydująca jest data wpływu środków na konto firmy.

BAZA WIEDZY
przezczaszkowa stymulacja magnetyczna TMS, esketamina,
leczenie psychiatryczne i psychologiczne

W dzisiejszych czasach problemy związane z funkcjonowaniem psychicznym i emocjonalnym stanowią poważny problem dla wielu ludzi. Wpływają one nie tylko na codzienne życie, ale także na relacje z innymi i ogólną jakość życia. W odpowiedzi na to, lekarze i naukowcy rozwijają coraz to bardziej zaawansowane metody leczenia, w tym przezczaszkową stymulację magnetyczną TMS oraz leczenie z wykorzystaniem esketaminy.

Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna TMS to innowacyjna metoda leczenia, która polega na wykorzystaniu silnego pola magnetycznego do stymulowania określonych obszarów mózgu. Jest to bezpieczna i skuteczna alternatywa dla tradycyjnych terapii farmakologicznych, szczególnie w przypadku depresji opornej na leczenie.

Esketamina natomiast, to lek będący nowatorską opcją leczenia depresji opornej na standardowe terapie farmakologiczne. Jest to antagonista receptora NMDA, który działa szybciej niż standardowe antydepresanty i wykazuje skuteczność w przypadku pacjentów, którzy nie odczuwają poprawy po tradycyjnym leczeniu.

Baza wiedzy dla pacjentów o przezczaszkowej stymulacji magnetycznej TMS, esketaminie oraz leczeniu psychiatrycznym i psychologicznym, jest miejscem, gdzie pacjenci mogą znaleźć informacje na temat tych innowacyjnych metod leczenia, ich zastosowania oraz skuteczności.