Skip to main content

ZGŁOSZENIE
na kwalifikację do leczenia leczenia
przezczaszkową stymulacją magnetyczną (TMS),
ketaminą dożylną lub esketaminą donosową (Spravato®)

Kwalifikacja do przezczaszkowej stymulacji magnetycznej (ang. transcranial magnetic stimulation - TMS) oraz leczenia z wykorzystaniem esketaminy lub ketaminy dożylnej jest rodzajem konsultacji psychiatrycznej, przeprowadzanej przez lekarza psychiatrę. W jej trakcie ocenione zostaną wskazania, jak i przeciwskazania do zastosowania danej metody. Zgłoszenie na kwalifikację jest pierwszym krokiem do ewentualnego rozpoczęcia leczenia przezczaszkową stymulacją magnetyczną, ketaminą dożylną lub esketaminą donosową (Spravato®).

Chcąc zgłosić się na kwalifikację lub uzyskać więcej informacji o leczeniu metodą TMS lub z wykorzystaniem ketaminy dożylnej lub esketaminy donosowej (Spravato®) wyślij nam wiadomość przez poniższy formularz kontaktowy albo zadzwoń pod numer +48 739 240 777 korzystając z przycisku poniżej. Na wiadomości odpowiadamy najczęściej w ciągu jednego dnia roboczego. Preferujemy kontakt przez formularz, gdyż z naszego doświadczenia zwiększa on szansę na udzielenie pełnej odpowiedzi już w trakcie pierwszej rozmowy.

ZGŁOSZENIE +48 739 240 777

Zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych osobowych (link dostępny w stopce) oraz akceptuję warunki świadczenia usługi.